O nas

 O nas

Firma Rmed działa od 2007 roku. Skupia ona Ratowników Medycznych, Ratowników GOPR, Ratowników WOPR, Ratowników OSP, Ratowników PCK, ludzi z pasją zajmujących się szeroko pojętym ratownictwem i 

sportem. Oferujemy kursy pierwszej pomocy dla osób indywidualnych, grup zorganizowanych, zakładów  pracy, szkół nauki jazdy, jak i szkolenia dla instytucji publicznych, służb mundurowych i jednostek ratowniczych. Ponadto proponujemy zabezpieczenia ratownicze imprez sportowych na śniegu, lodzie, wodzie i lądzie. Od niedawna dysponujemy również w pełni wyposażonym Ambulansem, którym zabezpiecamy z powodzeniem Imprezy Masowe, jak też świadczymy Transporty Medyczne na terenie całego Kraju.
Grupa Rmed to ludzie wci
ąż doskonalący swoje umiejętności i kwalifikacje poprzez prace zawodową w Ratownictwie Medycznym, Górskim Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym, Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym  i Ochotniczej Straży Pożarnej a także dzięki stałym udziałom w szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Jesteśmy młodym, dynamicznym zespołem ludzi, których powołaniem i pasją jest niesienie pomocy innym, dzięki czemu gwarantujemy pełen profesjonalizm i odpowiedzialność w zakresie wykonywanych usług.

           

                                                                                                                 Zapraszamy do współpracy.